• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I




Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I
Skladem ✅

3 999 Kč

Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 3 999Kč

Krátký popis
Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3. Díky pečlivě vybraným materiálům a pozornosti k detailu se křeslo VELO mini stane ústředním prvkem vašeho interiéru. Dokonale zapadne do vašeho interiéru, dodá mu eleganci a útulnost a zároveň...

Celý popis
  • Cena od: 3 999 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I



Na níže uvedených eshopech se prodává Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I v akci?


Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I
Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I

3 999 Kč



🆘 Poradíme vám jak vybrat nejlepší křesla


Nevíte si rady? Připravili jsme si pro vás tento článek, ve kterém naleznete informace, jak vybrat nejlepší křesla.


Jak vybrat křesla?
Jak vybrat křesla?



Produkt Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I z kategorie Křesla si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Signal nabytek za cenu 3 999 Kč.


Informace o Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

Křesla

🧵 Výrobce

SG nábytek

🛒 Obchod

Signal nabytek

💰 Cena

3 999


Často kladené otázky k Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I


❓ Kolik stojí Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I?

Produkt Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I můžete zakoupit již od 3 999Kč v eshopu Signal nabytek


❓ Kde koupit Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I?

Produkt Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I si můžete zakoupit například v eshopu Signal nabytek


❓ Je Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Signal nabytek



Jaké jsou neprodávanější křesla?


Mezi nejprodávanější křesla patří křeslo s vysokým opěradlem, křeslo s nízkým opěradlem, křeslo s polstrovanou sedačkou, křeslo s křížovou oporou, křeslo s opěrkou nohou a křeslo s výškově nastavitelnou sedačkou. Tyto křesla jsou oblíbená pro svou pohodlnost a variabilitu. Křesla jsou k dispozici ve široké škále materiálů, barvách a stylů, což umožňuje každému najít to pravé křeslo pro jeho domácí interiér.
Krátké shrnutí: Nejprodávanější křesla jsou křesla s vysokým opěradlem, křeslo s nízkým opěradlem, křeslo s polstrovanou sedačkou, křeslo s křížovou oporou, křeslo s opěrkou nohou a křeslo s výškově nastavitelnou sedačkou. Tyto křesla jsou oblíbená pro svou pohodlnost a variabilitu a jsou k dispozici ve široké škále materiálů, barvách a stylů.



Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další křesla. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další křesla podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší křesla.

Dále pro Vás máme křesla podle ceny


Hledáte další výrobky od značky sg nábytek?


Od značky sg nábytek máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od sg nábytek.

Detailní informace a recenze Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I

Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3. Díky pečlivě vybraným materiálům a pozornosti k detailu se křeslo VELO mini stane ústředním prvkem vašeho interiéru. Dokonale zapadne do vašeho interiéru, dodá mu eleganci a útulnost a zároveň se stane ideálním místem pro relaxaci. - použití kvalitních materiálů - zajímavé provedení - snadná montáž Potah: Textilie Lux je vyrobená ze 100% polyesteru, vyznačuje vysokou trvanlivostí, pevností a tvarovou stálostí. Svojí texturou se řadí mezi bezžinylkové látky, tedy ty, které nemají vlasový povrch. Péče o tkaninu Lux je opravdu snadná, navíc je vysoce odolná vůči oděru. Údržba: Vyhněte se použití chemikálií.

Parametry Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I


Veškeré další parametry výrobku Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I naleznete například na webu Moebelix.cz

Štítky pouktu Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I

Pro produkt Dětské křeslo ušák VELO mini - model 3 Šedá I v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.