• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

EMU designová zahradní křesla Collier




EMU designová zahradní křesla Collier
Skladem ✅

17 397 Kč

EMU designová zahradní křesla Collier
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
EMU designová zahradní křesla Collier
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 17 397Kč

Krátký popis
Kolekce Collier, kterou navrhlo prestižní LCM Marin Design Studio pro výrobce EMU, je oslavou nadčasové elegance a dokonale vyvážených tvarů. Každý kus z této řady působí harmonicky a sofistikovaně, čerpá z klasických inspirací a přitom...

Celý popis
  • Cena od: 17 397 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena EMU designová zahradní křesla Collier



Na níže uvedených eshopech se prodává EMU designová zahradní křesla Collier a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají EMU designová zahradní křesla Collier v akci?


EMU designová zahradní křesla Collier
EMU designová zahradní křesla Collier

17 397 Kč



🆘 Poradíme vám jak vybrat nejlepší zahradní židle a křesla


Nevíte si rady? Připravili jsme si pro vás tento článek, ve kterém naleznete informace, jak vybrat nejlepší zahradní židle a křesla.


Jak vybrat zahradní židle a křesla?
Jak vybrat zahradní židle a křesla?



Produkt EMU designová zahradní křesla Collier z kategorie Zahradní židle a křesla si můžete zakoupit například v internetovém obchodě designpropaganda.cz za cenu 17 397 Kč.


Informace o EMU designová zahradní křesla Collier


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

Zahradní židle a křesla

🧵 Výrobce

EMU

🛒 Obchod

designpropaganda.cz

💰 Cena

17 397


Často kladené otázky k EMU designová zahradní křesla Collier


❓ Kolik stojí EMU designová zahradní křesla Collier?

Produkt EMU designová zahradní křesla Collier můžete zakoupit již od 17 397Kč v eshopu designpropaganda.cz


❓ Kde koupit EMU designová zahradní křesla Collier?

Produkt EMU designová zahradní křesla Collier si můžete zakoupit například v eshopu designpropaganda.cz


❓ Je EMU designová zahradní křesla Collier skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají EMU designová zahradní křesla Collier skladem. Podívat se můžete třeba na eshop designpropaganda.cz



Jaké jsou neprodávanější zahradní židle a křesla?


Nejprodávanějšími zahradními židlemi a křesly jsou ty, které jsou pohodlné, trvanlivé a odolné proti počasí. Mezi populární modely patří skládací židle, plastové židle, dřevěné židle, dřevěná křesla a dřevěné křeslo-lehátka. Nezapomeňte, že vybraný model by měl být vhodný pro vaši zahradu a měl by vyhovovat vašim potřebám.
Krátké shrnutí: Pro nákup zahradních židlí a křesel je důležité vybrat ty, které jsou pohodlné, trvanlivé a odolné proti počasí. Mezi nejprodávanější modely patří skládací židle, plastové židle, dřevěné židle, dřevěná křesla a dřevěné křeslo-lehátka.



Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další zahradní židle a křesla. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další zahradní židle a křesla podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší zahradní židle a křesla.

Dále pro Vás máme zahradní židle a křesla podle ceny


Hledáte další výrobky od značky emu?


Od značky emu máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od emu.

Detailní informace a recenze EMU designová zahradní křesla Collier

Kolekce Collier, kterou navrhlo prestižní LCM Marin Design Studio pro výrobce EMU, je oslavou nadčasové elegance a dokonale vyvážených tvarů. Každý kus z této řady působí harmonicky a sofistikovaně, čerpá z klasických inspirací a přitom přináší svěží, současný výraz. Collier je nábytek, který se skvěle hodí jak do privátních zahrad a teras, tak do profesionálních prostředí hotelů a restaurací, kde je kladen důraz na estetiku a komfort. Výjimečné místo v této kolekci zaujímají designová zahradní křesla. Jejich tvar je elegantní, přitom pevný a stabilní, a díky jemným liniím působí židle lehce a vzdušně. Každá křivka je jako jemné objetí, každá linie připomíná vlákno pohodlí, které zajišťuje nejen příjemný pocit při sezení, ale i vizuální potěšení. Collier zde ukazuje, že funkční nábytek může být současně i výjimečným designovým prvkem. Designová zahradní křesla Collier jsou univerzální – dokonale fungují jako součást jídelního posezení, ale i samostatně v menších koutcích zahrady či na balkoně. Jejich nadčasový vzhled se snadno kombinuje s různými stoly a dalšími kolekcemi EMU, což vám dává svobodu při vytváření vlastního stylu venkovního prostoru. Výrobce EMU je známý svou dlouholetou tradicí a důrazem na precizní zpracování. Kolekce Collier tuto filozofii ztělesňuje v každém detailu – od čistých linií a harmonických proporcí až po eleganci, která zůstává aktuální napříč generacemi. Pokud hledáte designová zahradní křesla, které v sobě spojují pohodlí, funkčnost a vytříbený styl, Collier od EMU je volbou, která vám přinese radost a stane se chloubou vašeho venkovního posezení.

Parametry EMU designová zahradní křesla Collier


Veškeré další parametry výrobku EMU designová zahradní křesla Collier naleznete například na webu atan.cz

Štítky pouktu EMU designová zahradní křesla Collier

Pro produkt EMU designová zahradní křesla Collier v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.