• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

EMU designová zahradní lehátka Shine




EMU designová zahradní lehátka Shine
Skladem ✅

61 504 Kč

EMU designová zahradní lehátka Shine
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
EMU designová zahradní lehátka Shine
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 61 504Kč

Krátký popis
Kolekce Shine od renomovaného výrobce EMU je ztělesněním harmonie mezi funkčností a estetikou. Na první pohled působí nenápadně, při bližším seznámení ale okouzlí svou promyšlenou jednoduchostí a všestranností. Shine je kolekce,...

Celý popis
  • Cena od: 61 504 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena EMU designová zahradní lehátka Shine



Na níže uvedených eshopech se prodává EMU designová zahradní lehátka Shine a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají EMU designová zahradní lehátka Shine v akci?


EMU designová zahradní lehátka Shine
EMU designová zahradní lehátka Shine

61 504 Kč



🆘 Poradíme vám jak vybrat nejlepší zahradní lehátka


Nevíte si rady? Připravili jsme si pro vás tento článek, ve kterém naleznete informace, jak vybrat nejlepší zahradní lehátka.


Jak vybrat zahradní lehátka?
Jak vybrat zahradní lehátka?



Produkt EMU designová zahradní lehátka Shine z kategorie Zahradní lehátka si můžete zakoupit například v internetovém obchodě designpropaganda.cz za cenu 61 504 Kč.


Informace o EMU designová zahradní lehátka Shine


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

Zahradní lehátka

🧵 Výrobce

EMU

🛒 Obchod

designpropaganda.cz

💰 Cena

61 504


Často kladené otázky k EMU designová zahradní lehátka Shine


❓ Kolik stojí EMU designová zahradní lehátka Shine?

Produkt EMU designová zahradní lehátka Shine můžete zakoupit již od 61 504Kč v eshopu designpropaganda.cz


❓ Kde koupit EMU designová zahradní lehátka Shine?

Produkt EMU designová zahradní lehátka Shine si můžete zakoupit například v eshopu designpropaganda.cz


❓ Je EMU designová zahradní lehátka Shine skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají EMU designová zahradní lehátka Shine skladem. Podívat se můžete třeba na eshop designpropaganda.cz



Jaké jsou neprodávanější zahradní lehátka?


Nejprodávanější zahradní lehátka jsou obvykle ty, která mají kovovou konstrukci a jsou pokrytá robustním a odolným materiálem. Často jsou opatřena polštáři, které poskytují pohodlí. K dispozici jsou také lehátka s nastavitelnou opěrkou hlavy, která vám umožní si zvolit optimální polohu pro odpočinek. Některá lehátka mají také odnímatelnou opěrku nohou, která je skvělá pro čtení nebo sledování televize.
Krátké shrnutí: Nejprodávanější zahradní lehátka mají kovovou konstrukci a jsou pokrytá odolným materiálem. Často jsou opatřena polštáři a nastavitelnou opěrkou hlavy. Některá lehátka mají také odnímatelnou opěrku nohou, která poskytuje pohodlí.



Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další zahradní lehátka. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další zahradní lehátka podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší zahradní lehátka.

Dále pro Vás máme zahradní lehátka podle ceny


Hledáte další výrobky od značky emu?


Od značky emu máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od emu.

Detailní informace a recenze EMU designová zahradní lehátka Shine

Kolekce Shine od renomovaného výrobce EMU je ztělesněním harmonie mezi funkčností a estetikou. Na první pohled působí nenápadně, při bližším seznámení ale okouzlí svou promyšlenou jednoduchostí a všestranností. Shine je kolekce, která se dokáže přizpůsobit jakémukoliv prostředí – ať už ji umístíte na moderní terasu, k bazénu nebo do útulné zahrady. Základním prvkem celé kolekce jsou designová zahradní lehátka, která v sobě spojují lehkost hliníku s teplým přírodním vzhledem teaku. Díky této kombinaci materiálů vzniká nábytek, který je nejen odolný vůči povětrnostním vlivům, ale zároveň působí útulně a přirozeně. EMU tak dává uživatelům možnost vybrat si mezi čistě kovovou elegancí nebo variantou doplněnou o dřevo, která dodává prostoru hřejivý akcent. Lehátka Shine jsou navržena tak, aby byla synonymem pohodlí. Ergonomické tvary se postarají o dokonalou relaxaci a jejich decentní vzhled zaručí, že se stanou přirozenou součástí jakéhokoliv venkovního prostoru. Velkou výhodou je také jejich variabilita – kolekci totiž doplňují nejen jednoduchá lehátka, ale i prostornější dvojlehátka, která vybízejí k odpočinku ve dvou. Kromě lehátek zahrnuje kolekce Shine také židle, křesla, lounge sezení, barové stoličky a stoly v různých variantách. Tím se z ní stává kompletní řešení pro každého, kdo chce sladit svůj exteriér v jednotném, designovém duchu. Stoly jsou k dispozici jak pevné, tak rozkládací, takže se snadno přizpůsobí menším rodinným posezením i velkým letním oslavám s přáteli. Výrobce EMU je dlouhodobě symbolem kvality a inovace v oblasti venkovního nábytku. Každý kus je promyšlen do posledního detailu – od výběru materiálů až po nadčasové tvary, které nikdy nevyjdou z módy. Kolekce Shine je tak skvělou volbou pro ty, kdo chtějí spojit moderní eleganci, komfort a dlouhou životnost. Pokud hledáte designová zahradní lehátka, která se stanou chloubou vaší terasy či zahrady a nabídnou vám maximální pohodlí, Shine od EMU je tou pravou volbou. Přináší totiž nejen funkčnost, ale i kus středomořského šarmu, díky kterému si chvíle odpočinku na čerstvém vzduchu užijete naplno.

Parametry EMU designová zahradní lehátka Shine


Veškeré další parametry výrobku EMU designová zahradní lehátka Shine naleznete například na webu iodesign.cz

Štítky pouktu EMU designová zahradní lehátka Shine

Pro produkt EMU designová zahradní lehátka Shine v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.