• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Green Gola sada 1/4", 46 ks




Green Gola sada 1/4
Skladem ✅

589 Kč

Green Gola sada 1/4
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Green Gola sada 1/4
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 589Kč

Krátký popis
Gola se neztratí u žádného kutila, v garáži ani v autě. Sada obsahuje celou řadu bitů, adaptérů a nástavců, které jsou uspořádány v přehledných pozicích v malém přenosném kufříku. Sada obsahuje: 1x ráčna 1/4": (150 mm) 1x...

Celý popis
  • Cena od: 589 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena Green Gola sada 1/4", 46 ks



Na níže uvedených eshopech se prodává Green Gola sada 1/4", 46 ks a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Green Gola sada 1/4", 46 ks v akci?


Green Gola sada 1/4
Green Gola sada 1/4", 46 ks

589 Kč



🆘 Poradíme vám jak vybrat nejlepší klasické šroubováky


Nevíte si rady? Připravili jsme si pro vás tento článek, ve kterém naleznete informace, jak vybrat nejlepší klasické šroubováky.


Jak vybrat klasické šroubováky?
Jak vybrat klasické šroubováky?



Produkt Green Gola sada 1/4", 46 ks z kategorie Klasické šroubováky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4home.cz za cenu 589 Kč.


Informace o Green Gola sada 1/4", 46 ks


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

Klasické šroubováky

💰 Cena

589

🔘 EAN

8591686095074

Hloubka

5,5 cm

Počet kusů v sadě

46 ks

Šířka

24 cm

Výška

16,5 cm


Často kladené otázky k Green Gola sada 1/4", 46 ks


❓ Kolik stojí Green Gola sada 1/4", 46 ks?

Produkt Green Gola sada 1/4", 46 ks můžete zakoupit již od 589Kč v eshopu 4home.cz


❓ Kde koupit Green Gola sada 1/4", 46 ks?

Produkt Green Gola sada 1/4", 46 ks si můžete zakoupit například v eshopu 4home.cz


❓ Je Green Gola sada 1/4", 46 ks skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Green Gola sada 1/4", 46 ks skladem. Podívat se můžete třeba na eshop 4home.cz


❓ Jaký je EAN kód Green Gola sada 1/4", 46 ks?

EAN kód pro výrobek Green Gola sada 1/4", 46 ks je: 8591686095074


Jaké jsou neprodávanější klasické šroubováky?


Nejoblíbenějšími klasickými šroubováky jsou ruční šroubováky, akumulátorové šroubováky a šroubováky s příklepem. Ruční šroubováky jsou nejvíce univerzální a jsou vhodné pro většinu běžných prací. Akumulátorové šroubováky jsou vhodné pro práci na místech s omezeným přístupem a pro práci na větších projektech. Šroubováky s příklepem jsou vhodné pro práci s velkými šrouby a šrouby s velkým momentem.
Klasické šroubováky jsou všestranným nástrojem pro každého kutilu. Každý typ má své výhody a vhodnost pro různé projekty. Nejprodávanějšími klasickými šroubováky jsou ruční šroubováky, akumulátorové šroubováky a šroubováky s příklepem. Všechny tyto typy jsou vhodné pro různé typy prací.
Krátké shrnutí: Klasické šroubováky jsou univerzální nástroj pro každého kutilu. Nejoblíbenějšími klasickými šroubováky jsou ruční šroubováky, akumulátorové šroubováky a šroubováky s příklepem. Každý typ má své výhody a je vhodný pro různé projekty.



Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další klasické šroubováky. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další klasické šroubováky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší klasické šroubováky.

Dále pro Vás máme klasické šroubováky podle ceny

Detailní informace a recenze Green Gola sada 1/4", 46 ks

Gola se neztratí u žádného kutila, v garáži ani v autě. Sada obsahuje celou řadu bitů, adaptérů a nástavců, které jsou uspořádány v přehledných pozicích v malém přenosném kufříku. Sada obsahuje: 1x ráčna 1/4": (150 mm) 1x šroubovák na nástavce 1/4": (150 mm) 1x t-vratidlo 1/4": (110 mm) 13x nástavec 1/4": 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14 3x nástavec bit plochý 1/4": 4; 5,5; 7 3x nástavec bit křížový PH 1/4": PH1; PH2; PH3 3x nástavec bit křížový PZ 1/4": PZ1; PZ2; PZ3 6x nástavec bit Torx 1/4": T10; T15; T20; T25; T30; T40 6x nástavec bit imbus 1/4": 3; 4; 5; 6; 7; 8 3x klíč imbus 1,5; 2; 2,5 2x prodlužovací nástavec 1/4": (50 mm); (100 mm) 1x kloubový nástavec 1/4": (40 mm) 1x nástavec prodlužovací pružný 1/4": (140mm) 1x přechodka 1/4": (25 mm)

Parametry Green Gola sada 1/4", 46 ks


Hloubka

5,5 cm

Počet kusů v sadě

46 ks

Šířka

24 cm

Výška

16,5 cm

Veškeré další parametry výrobku Green Gola sada 1/4", 46 ks naleznete například na webu Kupzidle.cz

Štítky pouktu Green Gola sada 1/4", 46 ks

Pro produkt Green Gola sada 1/4", 46 ks v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.