• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

KIS Plastová skříň Linear Utility 9726




KIS Plastová skříň Linear Utility 9726
Skladem ✅

1 929 Kč

KIS Plastová skříň Linear Utility 9726
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 1 929Kč

Krátký popis
Hledáte skříň do vašií koupelny, která vám dlouho vydrží a zároveň se do ní vejde spoustu věcí? Pak je zde pro vás plastová skříň KIS Lineár Utility v černošedé barvě. Tato skříň o rozměrech 68 x 173 x 39 centimetrů má dva...

Celý popis
  • Cena od: 1 929 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena KIS Plastová skříň Linear Utility 9726



Na níže uvedených eshopech se prodává KIS Plastová skříň Linear Utility 9726 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají KIS Plastová skříň Linear Utility 9726 v akci?


KIS Plastová skříň Linear Utility 9726
KIS Plastová skříň Linear Utility 9726

1 929 Kč




Produkt KIS Plastová skříň Linear Utility 9726 z kategorie organizéry nářadí si můžete zakoupit například v internetovém obchodě biano.cz za cenu 1 929 Kč.


Informace o KIS Plastová skříň Linear Utility 9726


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

organizéry nářadí

🧵 Výrobce

KIS

🛒 Obchod

biano.cz

💰 Cena

1 929

Šířka [cm]

68 cm

Výška [cm]

173 cm

Hloubka [cm]

39 cm

výrobce

KIS


Často kladené otázky k KIS Plastová skříň Linear Utility 9726


❓ Kolik stojí KIS Plastová skříň Linear Utility 9726?

Produkt KIS Plastová skříň Linear Utility 9726 můžete zakoupit již od 1 929Kč v eshopu biano.cz


❓ Kde koupit KIS Plastová skříň Linear Utility 9726?

Produkt KIS Plastová skříň Linear Utility 9726 si můžete zakoupit například v eshopu biano.cz


❓ Je KIS Plastová skříň Linear Utility 9726 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají KIS Plastová skříň Linear Utility 9726 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop biano.cz




Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další organizéry nářadí. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další organizéry nářadí podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší organizéry nářadí.

Dále pro Vás máme organizéry nářadí podle ceny


Hledáte další výrobky od značky kis?


Od značky kis máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od kis.

Detailní informace a recenze KIS Plastová skříň Linear Utility 9726

Hledáte skříň do vašií koupelny, která vám dlouho vydrží a zároveň se do ní vejde spoustu věcí? Pak je zde pro vás plastová skříň KIS Lineár Utility v černošedé barvě. Tato skříň o rozměrech 68 x 173 x 39 centimetrů má dva úložné prostory. Na pravé straně je vybavena 3 variabilními policemi, jejichž nosnost je 10 kilogramů a na levé straně se nachází prostor na uložení vysokých předmětů jako jsou například košťata, mopy a podobně. Skříň se hodí do koupelny, protože má krásné linie a je navíc vybavená ergonomickými rukojeťmi v modré barvě. Můžete ji však použít i v dílně, garáži či úklidové místnosti. Její montáž je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý již během 15-ti minut. Základní vlastnosti utility skříně KIS Kolekce: Linear Materiál: plast Počet polic: 3 Nosnost police: 10 kg Barva: černo-šedá Rozměry: 68 x 39 x 173 cm Proč koupit utility skříň KIS Zakoupením této skříně získáte univerzální prostor pro ukládání věcí například v koupelně, kde ji můžete přizpůsobit přímo na míru ukládaných předmětů. Jejím charakteristickým znakem jsou ergonomické soft touch rukojeti. Navíc jí můžete zabezpečit visacím zámkem (není součástí balení). Tato lineární skříň se vám jistě bude v domácnosti, na zahradě, v dílně nebo v garáži hodit. Proto na nic nečekejte a objednejte si ji ještě dnes.

Parametry KIS Plastová skříň Linear Utility 9726


Šířka [cm]

68 cm

Výška [cm]

173 cm

Hloubka [cm]

39 cm

výrobce

KIS

Veškeré další parametry výrobku KIS Plastová skříň Linear Utility 9726 naleznete například na webu heureka.cz

Štítky pouktu KIS Plastová skříň Linear Utility 9726

Pro produkt KIS Plastová skříň Linear Utility 9726 v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.