• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Woody Sada razítek Domácí zvířata




Woody Sada razítek Domácí zvířata
Skladem ✅

259 Kč

Woody Sada razítek Domácí zvířata
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Woody Sada razítek Domácí zvířata
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 259Kč

Krátký popis
Tato dřevěná razítka s vyobrazením domácích zvířátek slouží zároveň jako vkládací puzzle pro procvičení motoriky. Na spodní straně každého dílku je gumové tiskátko ve tvaru daného obrázku. Na dřevěné desce je umístěna...

Celý popis
  • Cena od: 259 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena Woody Sada razítek Domácí zvířata



Na níže uvedených eshopech se prodává Woody Sada razítek Domácí zvířata a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Woody Sada razítek Domácí zvířata v akci?


Woody Sada razítek Domácí zvířata
Woody Sada razítek Domácí zvířata

259 Kč



🆘 Poradíme vám jak vybrat nejlepší dřevěné hračky


Nevíte si rady? Připravili jsme si pro vás tento článek, ve kterém naleznete informace, jak vybrat nejlepší dřevěné hračky.


Jak vybrat dřevěné hračky?
Jak vybrat dřevěné hračky?



Produkt Woody Sada razítek Domácí zvířata z kategorie Dřevěné hračky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4home.cz za cenu 259 Kč.


Informace o Woody Sada razítek Domácí zvířata


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

Dřevěné hračky

🧵 Výrobce

Woody

🛒 Obchod

4home.cz

💰 Cena

259

🔘 EAN

8591864911844

Barva

přírodní

Doporučený věk od

3 let

Hmotnost

0,35 kg

Materiál

dřevo

Šířka

30 cm


Často kladené otázky k Woody Sada razítek Domácí zvířata


❓ Kolik stojí Woody Sada razítek Domácí zvířata?

Produkt Woody Sada razítek Domácí zvířata můžete zakoupit již od 259Kč v eshopu 4home.cz


❓ Kde koupit Woody Sada razítek Domácí zvířata?

Produkt Woody Sada razítek Domácí zvířata si můžete zakoupit například v eshopu 4home.cz


❓ Je Woody Sada razítek Domácí zvířata skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Woody Sada razítek Domácí zvířata skladem. Podívat se můžete třeba na eshop 4home.cz


❓ Jaký je EAN kód Woody Sada razítek Domácí zvířata?

EAN kód pro výrobek Woody Sada razítek Domácí zvířata je: 8591864911844


Jaké jsou neprodávanější dřevěné hračky?


Nejprodávanější dřevěné hračky jsou jednoduché a zábavné. Mezi nejoblíbenější patří dřevěné puzzle, kostky, dřevěné autíčka, dřevěné stavebnice a dřevěné kostky. Všechny tyto hračky jsou oblíbené mezi dětmi, protože jsou jednoduché, společenské a zábavné. Dřevěné hračky také pomáhají rozvíjet dětskou motoriku a kreativitu.
Dřevěné hračky jsou oblíbené pro jejich jednoduchost, zábavnost a schopnost rozvíjet dětskou motoriku a kreativitu. Jsou to hračky, které si děti oblíbí a budou si je užívat po mnoho let.
Krátké shrnutí: Dřevěné hračky jsou oblíbené mezi dětmi, protože jsou jednoduché, zábavné a schopné rozvíjet dětskou motoriku a kreativitu. Nejprodávanější dřevěné hračky zahrnují puzzle, kostky, autíčka, stavebnice a kostky.



Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další dřevěné hračky. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další dřevěné hračky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší dřevěné hračky.

Dále pro Vás máme dřevěné hračky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky woody?


Od značky woody máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od woody.

Detailní informace a recenze Woody Sada razítek Domácí zvířata

Tato dřevěná razítka s vyobrazením domácích zvířátek slouží zároveň jako vkládací puzzle pro procvičení motoriky. Na spodní straně každého dílku je gumové tiskátko ve tvaru daného obrázku. Na dřevěné desce je umístěna i barevná razítkovací poduška. Děti si mohou vybarvovat natištěná zvířátka a skládat z nich celé obrázkové kompozice. Hračka má certifikát: Safe Toys.

Parametry Woody Sada razítek Domácí zvířata


Barva

přírodní

Doporučený věk od

3 let

Hmotnost

0,35 kg

Materiál

dřevo

Šířka

30 cm

Veškeré další parametry výrobku Woody Sada razítek Domácí zvířata naleznete například na webu Kokiskashop.cz

Štítky pouktu Woody Sada razítek Domácí zvířata

Pro produkt Woody Sada razítek Domácí zvířata v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.